Drukuj

 

Nasze Koło gospodaruje na terenie dwóch obwodów łowieckich, znajdujących się na terenie województwa Świętokrzyskiego

Opisy granic oraz mapki stanowią wyciąg z Uchwały Nr VII/139/07 Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z dnia 18 czerwca 2007 roku w sprawie podziału województwa świętokrzyskiego na obwody łowieckie.

OBWÓD 62

Obwód Nr 62 (Nr 45 w województwie kieleckim)

Od południa: droga Strupice- Waśniów- Boleszyn i środkiem nurtu strumienia bez nazwy do rzeki Pokrzywianka; od zachodu: środkiem nurtu rzeki Pokrzywianka -Świślina do drogi Starachowice-Ostrowiec; od północy i wschodu: droga Nietulisko Duże- Kunów- Chocimów- Strupice.

OBWÓD 64

Mapa obwodu 64. w powiększeniu

Obwód Nr 64 (Nr 47 w województwie kieleckim)

Od południa: droga Janowice- Nagorzyce- Mirogonowice- Sarnia Zwola- Stara Słupia, następnie ulicą Świętokrzyską i dalej drogą do granicy ŚPN; od zachodu: granica ŚPN do drogi polnej do Mirocic i tą drogą do przecięcia z drogą Miłocice- Bodzentyn. Dalej tą drogą w kierunku wschodnim do mostu drewnianego na rzece Pokrzywianka w m. Trochowiny, następnie środkiem nurtu rzeki Pokrzywianka do mostu na drodze do miejscowości Serwis, następnie drogą przez Rudki do skrzyżowania z drogą Bostów- Osiedle Górne; od północy: drogą przez Osiedle Górne do przecięcia rzeką Pokrzywianka w rejonie wsi Cząstków, następnie środkiem nurtu strumienia bez nazwy do m. Boleszyn, a dalej droga Boleszyn -Waśniów- Strupice; od wschodu: droga Strupice-Boksyce- Garbacz-Janowice.